English-Czech translations for team

  • týmAle byli jsme neporazitelný tým. However, we were an unbeatable team. Byl vybrán tým osmi odborníků z členských států a Komise. A team of eight national and Commission experts was selected.
  • družstvoPane komisaři, fotbalové družstvo, které nemá soutěživého ducha, prohrává zápas za zápasem. A football team, Commissioner, that is not competitive loses game after game.
  • mužstvoV rozhodujícím zápase udrželo vedení mužstvo města Kluž. In the deciding match, the team from Cluj-Napoca held on to its lead. Kdybyste stavěli fotbalové mužstvo, které by vás mělo reprezentovat, taky byste si přece nevybírali všechny hráče najednou. After all, if you were putting out a football team to represent you, you would not select them en bloc. Evropa mi připomíná fotbalové mužstvo, které prohrává 2:0 a jeho hráči si myslí, že situaci mohou zachránit tím, že si nebudou vzájemně přihrávat a budou se snažit dát gól na vlastní pěst. Europe looks to me like a football team that is losing 2-0 whose players think they can recover by not passing the ball any more and trying to score alone.
  • posádka
  • skupinaBude existovat kontrolní skupina EU. There will be an EU review team. Kontrolní skupina EU bude mít k těmto informacím také přístup. The EU review team will also have access to this information. V pátek se skupina komisařů setká s premiérem Putinem a jeho týmem ministrů. This Friday, a group of Commissioners will meet Prime Minister Putin and his team of ministers.

Definition of team

  • , which flows into the River . It has other names further upstream in County Durham

Trending Searches

Popular Dictionaries

DictionaryPro.net

DictionaryPro.net is a free online dictionary with more than 14 million translations.

Terms of Use   Cookies   Contact Us

Auf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksiEestikeelne

Mindmax
Content is based on Wiktionary articles.
Text is available under Creative Commons Attribution-ShareAlike license.
© 2004-2022 DictionaryPro.net